Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wyjątkowy dokument o LRP Poland i Le Mans już w sobotę na YouTubie

Udostępnij na Facebook
14.03.2019 17:46, autor: Info Prasowe, wyświetleń: 785

Już w sobotę w samo południe swoją premierę na portalu YouTube będzie miał film dokumentalny pokazujący przygotowania polskiego zespołu LRP Poland i jego start w najbardziej wymagającym wyścigu motocyklowym na świecie, 24h Le Mans.

Już za miesiąc, w dniach 20-21 kwietnia, polska ekipa w składzie Bartłomiej Lewandowski, Arnaud Friedrich i Dominik Vincon ponownie weźmie udział w najsłynniejszej i najtrudniejszej rundzie motocyklowych mistrzostw świata FIM EWC.

Z tej okazji team LRP Poland przygotował prawdziwą gratkę dla kibiców; ponad półgodzinny film dokumentalny autorstwa MXM Media, pokazujący przygotowania i start w Le Mans w sezonie 2018.

Premiera już w sobotę, 16 marca, na YouTubie, pod adresem: https://youtu.be/vPZ97yH58uc .

W internecie dostępna jest także dwuminutowa zapowiedź filmu, którą obejrzeć można pod adresem:  https://youtu.be/Rjg1n_KOzec .

„Cztery lata temu po raz pierwszy wystartowałem w Le Mans i zakochałem się w tym wyścigu - mówi Bartłomiej Lewandowski, zawodnik i manager ekipy LRP Poland, która w FIM EWC wystawia 200-konne BMWS1000RR z numerem 90. - Dwa lata później wróciliśmy tam z całym zespołem dzięki wsparciu naszych partnerów, BMW i Pirelli. Rok temu dojechaliśmy do mety, w trakcie 24 godzin pokonując ponad trzy tysiące kilometrów. Nie brakowało problemów i dramatów, ale także emocji i radości. Cieszę się, że była z nami ekipa filmowa, która przygotowała kapitalny dokument, bardzo trafnie pokazując, jak przygotowania i start w tak morderczym maratonie wyglądają od kulis. Do naszego kolejnego startu w Le Mans został już tylko miesiąc, dlatego to idealny moment, aby podzielić się tym filmem z kibicami. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu