Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Russell: Muszę pokazać publice, co jestem w stanie zrobić

Udostępnij na Facebook
08.04.2019 09:29, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1500

Kierowca Williamsa stwierdził, że słaba forma teamu nie zaszkodzi jego perspektywom zawodowym, ponieważ bliscy obserwatorzy, w tym Mercedes, wiedzą, jak radzi sobie w tych trudnych okolicznościach.

George Russell pomimo faktu, że jeździ dla Williamsa, pozostaje ściśle związany z Mercedesem i jest pod jego stałą obserwacją. Obecnie ze względu na słabą formę ekipy z Grove, kierowca walczy jedynie ze swoim zespołowym partnerem, Robertem Kubicą w ogonie stawki. Russell wydaje się nie przejmować tym faktem, bo wie, że obserwatorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co tak naprawdę potrafi.

"Nikt z zewnątrz tego nie widzi, ale wiem, że ludzie, którzy kierują moją karierą doskonale wiedzą, jak wyglądają moje występy, co potrafię i pilnują tego. Są zadowoleni i dla mnie to świetna nowina" - powiedział George.

"Chcę pomóc awansować tej ekipie do wyższej rangi i maksymalnie wykorzystać sesje, co jest trudne, ale może w mieszanych warunkach będę w stanie pokazać, co mogę zrobić za kierownicą. Wszyscy w Williamsie i Mercedesie wiedzą, co potrafię. Z mojej strony, trzeba tylko pokazać to pozostałym. Ludzie z zewnątrz, ci, którzy oglądają wyścigi w telewizji nie rozumieją, czy ten kierowca wykonuje dobrą robotę czy nie."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~SF / 2019-04-20 09:08:01
Russell jest ewidentnie kreowany przez zespół i to w sposób coraz bardziej bezczelny.Poza tym Robert mówi to co myśli a Brytyjczyk liże im tyłek na każdym kroku.Szkoda że w takim momencie i czasie i w dodatku do tak żenującego zespołu ( a przecież to legenda) wrócił facet który ma dużo do zaoferowania i pokazania się z dobrej strony ale w tym zespole jest to niemal niemożliwe.Szkoda Roberta.Mam nadzieję że sytuacja na tyle się poprawi aby przynajmniej jeździli obaj identycznymi autami i mieli tak samo nowe części itd ale do tego potrzebne jest normalne i sprawiedliwe podejście zespołu zarówno dla kierowców jak i całej sytuacji.Williams w tej chwili w ogóle nie powinien być dopuszczany do wyścigów z racji swojego tempa i tak byłoby kiedyś gdy był jeszcze wprowadzony limit 107% tempa.Powinien chyba też wręcz przeprosić sponsorów bo to wszystko z ich strony to prawdziwa żenada.Oni naprawdę już sięgnęli dna.Tak jak wspomniałem - szkoda tylko Roberta. cytuj
~gość / 2019-04-08 20:57:16
Popieram w 100% cytuj
Proximo [komentarzy: 31] / 2019-04-08 18:51:09
Testy Bahrajn...
Russell najszybszy jadąc w Mercedesie.
Robert K.prowadząc w zasadzie jedną ręką szybszy od Russella jadącego w bolidzie Roberta.;)
No to Grześ pokazał....;) Jakiś komentarz?;)

Użytkownik edytował ten post 2019-04-09 23:49:05

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu