Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Chin: Konferencja prasowa po kwalifikacjach

Udostępnij na Facebook
13.04.2019 15:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1261

1. Valtteri Bottas (Mercedes), 2. Lewis Hamilton (Mercedes), 3. Sebastian Vettel (Ferrari)

1. Valtteri Bottas: Ten weekend jak do tej pory jest dla mnie bardzo udany. Oczywiście jutro jest kluczowy dzień, ale dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy szybcy na pojedynczym kółku i jako zespół wyglądaliśmy na bardzo mocnych. Myślę, że w Q3 podczas tych dwóch serii przejazdów nie miałem idealnego okrążenia, zawsze się coś przydarzyło, ale ostatecznie nasze tempo było dobre i pozwoliło nam na zdobycie pole position. Wszystko ostatecznie rozstrzygnie się jutro, ale już od piątku było widać, że różnice między trzema najlepszymi zespołami są małe, więc przed jutrzejszy wyścigiem jest jeszcze wiele znaków zapytania. 

2. Lewis Hamilton: Od wczorajszych treningów samochód niewiele się zmienił. Przez cały weekend walczyłem z samochodem, podczas wczorajszych treningów i nawet w dzisiejszych kwalifikacjach a szczególnie w Q2. Wprowadziłem jednak drobne zmiany w ustawieniach i udało nam się zmniejszyć trochę stratę. Szczerze mówiąc, jestem bardzo dumny z pracy, którą wykonaliśmy, biorąc pod uwagę, jak daleko byłem podczas treningów. Valtteri był szybki przez cały weekend, więc zasłużył na to pole position. 

3. Sebastian Vettel: Strata do Mercedesa była zbyt duża, oczywiście chcielibyśmy żeby to wyglądało odwrotnie, ale mimo to myślę, że mieliśmy przyzwoitą sesję. Oczywiście ważne również jest to, że jeśli nie możemy ich pokonać, to najlepszym rozwiązaniem jest bycie tuż za nimi. Z okrążenia na okrążenie tor się zmieniał, najlepszym tego dowodem są czasy jakie uzyskiwaliśmy w Q1 a jakie w Q3. Po wczorajszym dniu udało nam się trochę poprawić osiągi naszego bolidu, z czego jestem zadowolony, ale może nie do końca. Myślę, że mogliśmy zrobić coś więcej, dzisiaj trudniej było nam złożyć okrążenie. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu