Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo: Nie zapomniałem jak się jeździ

Udostępnij na Facebook
13.04.2019 16:45, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1318

Australijczyk odpowiada swoim krytykom. 

Daniel Ricciardo po raz pierwszy awansował do Q3 pod tym jak od tego sezonu postanowił ścigać się w barwach Renault. Australijczyk w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Chin zajął siódme miejsce, wyprzedzając swojego zespołowego kolegę o 0,004 sekundy. 

Po trudnych początkach współpracy z francuskim producentem, Ricciardo najwyraźniej zaczyna dogadywać się ze swoich samochodem. Zapytany o krytykę, która na niego spadła po dwóch pierwszych wyścigach odparł. 

"Przed nami trzeci wyścig sezonu, a niektórzy myślą tak jakby to była już połowa sezonu. Nie zrobiłem niczego, co sprawia, że zapomniałem jak się jeździ. Wiem, że od ostatniego podium minęło trochę czasu, ale nadal wiem jak się tor robi." powiedział kierowca Renault. 

"Dajmy na to w piłce nożnej, w jednym meczu piłkarz strzela hat-tricka, a w dwóch kolejnych spotkaniach nie zdobywa w ogóle bramki i co wtedy, zapomniał jak się gra? Kiedy jesteś na najwyższym poziomie w jakimkolwiek sporcie, ludzie zawsze oczekują od Ciebie, że każdego dnia będziesz na szczycie," dodał. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu