Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Leclerc wściekły na siebie po błędzie z kwalifikacji

Udostępnij na Facebook
13.04.2019 20:37, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1186

Monakijczyk przyznaje, że przez dotychczas niełatwy przebieg weekendu czuje pewne obawy przed wyścigiem w Szanghaju.

Charles Leclerc zajął 4. miejsce w kwalifikacjach do GP Chin. Kierowca po przejechaniu ostatniego mierzonego okrążenia narzekał przez radio na swój ,,cholernie głupi" błąd. Po sesji reprezentant Ferrari przyznał, że nie może sobie darować nieudanego przejazdu.

,,Jestem na siebie wkurzony. Zrobiłem błąd na ostatnim okrążeniu, błąd, którego naprawdę nie powinienem był zrobić."

,,We wszystkich treningach zmagałem się z ustawieniami, nie było komfortu w samochodzie. Ale potem, przed kwalifikacjami wprowadziliśmy trochę zmian, dzięki czemu mogłem jeździć lepiej i wykręcać czasy, jakich się spodziewaliśmy. To było dobre, ale jednocześnie czuję się zawiedziony, że nie mogłem wydobyć całego potencjału z auta."

Leclerc nie ukrywa również, że z powodu niewykorzystania czasu w treningach czuje się nieco zagubiony przed niedzielną rundą. W drugiej piątkowej sesji kierowca spędził sporo czasu w garażu, gdy jego mechanicy sprawdzali układ chłodzenia bolidu.

,,Od pierwszej sesji wiedzieliśmy, że nasi rywale będą konkurencyjni. Jutrzejszy wyścig będzie odrobinę bardziej skomplikowany niż mógłbym się spodziewać, bo nie odbyłem żadnych długich przejazdów ani wczoraj, ani dzisiaj rano z powodu czerwonej flagi, więc będę nieco błądził w ciemności."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu