Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen: Zabrakło nami dzisiaj prędkości

Udostępnij na Facebook
14.04.2019 01:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1163

Kimi Raikkonen kwalifikacje ukończył na 13 miejscu. 

Fin po raz pierwszy w tym sezonie nie zakwalifikował się do ostatniej części kwalifikacji czyli do Q3. Kierowca Alfy Romeo do ostatniego Daniela Ricciardo, który dostał się do Q3 stracił tylko 0,2 sekundy. Kwalifikacje okazały się być również rozczarowujące dla kolegi Fina z zespoły Alfy Romeo Antonio Giovinazziego, który podczas popołudniowych jazd nie wykręcił żadnego mierzonego okrążenia, ponieważ w jego samochodzie podejrzewano awarię jednostki napędowej. 

Raikkonen uważa, że ​​zespół miał tempo aby powalczyć o Q3, ale przegrał rywalizację na długiej prostej pomimo swoich powiązań z Ferrari, które dysponuje najmocniejszym silnikiem w stawce. 

"Kilka przejazdów było naprawdę w porządku, szczególnie pierwszy wyjazd w Q1. Jednak straciliśmy sporo prędkości na długiej prostej w trzecim sektorze podczas naszego ostatniego przejazdu, może wtedy akurat wiatr był nieco mocniejszy. Ale właśnie tak to niekiedy jest, dziś zabrakło nam prędkości," powiedział.

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu