Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Binotto: Niezadowolenie Leclerca jest zrozumiałe

Udostępnij na Facebook
14.04.2019 11:06, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1473

Szef Ferrari przyznał, że Charles Leclerc podczas wyścigu w Chinach miał uzasadniony powód do gniewu.

Wyraźnie szybciej jadący Charles Leclerc otrzymał polecenie zespołu, by zostać za Sebastianem Vettelem. Ferrari chciało jednak dać Sebastianowi szansę na atak na Mercedesa. Ten nie dawał rady pod względem tempa, ba! Do Leclerca szybko dojechał Max Verstappen.

"Jeśli Charles jest zdenerwowany, to jest to w pełni uzasadniony gniew. Może następnym razem sytuacja wyjdzie na jego korzyść" - powiedział Mattia Binotto. "Rozumiem jak czuje się Charles. Na tamtym etapie wyścigu Mercedes był wyraźnie szybszy, a my staraliśmy się dać Sebastianowi szansę utrzymania ich tempa. Na tamtym ważnym etapie wyścigu zrobiliśmy to co uznaliśmy za właściwe. Nie chodziło o danie jednemu czy drugiemu przewagi."

Cóż, Ferrari najwyraźniej nie ufa Leclercowi i mimo wszystko stawia na Vettela. To nie pierwszy przypadek, kiedy Leclerc zostaje przez team wstrzymywany.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu