Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: F1 potrzebuje jeszcze jednego wyścigu w Chinach

Udostępnij na Facebook
14.04.2019 19:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1394

Szefem zespołu Mercedes uważa, że drugi wyścig w Chinach wyszedłby na dobre F1. 

W ten weekend w Szanghaju odbył się 1000 wyścig w historii Formuły 1. I z tej okazji, szef ekipy z Brackley Toto Wolff przyznał, że Chiny to dobry kraj, aby zorganizować w nim jeszcze jeden wyścig Formuły 1. 

"Formuła E ma dwa wyścigi w Chinach, więc może warto pomyśleć o drugim wyścigu Formuły 1 w Chinach, może Hong Kong albo Pekin. Chiny są jednym z najważniejszych rynków na świecie dla Mercedesa i Formuły 1," powiedział Wolff dla niemieckiego Sportu1.

 


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-04-15 18:38:03
To coś co się odbyło w ostatnią niedzielę nazywa wyścigiem,dajcie fanom jeszcze kilka takich przedstawień,a widownia będzie taka jak podczas testów zimowych.Wam pany potrzebny jest rynek zbytu dla fabryk w Stuttgarcie,to nie ma nic wspólnego ze ściganiem,o sorry...z konduktem,inaczej tren procesji się nie da nazwać. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu