Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner: Gasly potrzebuje czasu

Udostępnij na Facebook
14.04.2019 20:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1279

Szef ekipy Red Bulla zabrał głos w sprawie słabo spisującego się Francuza. 

Po awansie z ekipy Toro Rosso do zespołu Red Bulla, Pierre Gasly spisuje się poniżej oczekiwań. Niektórzy już liczą dni jakoby Francuz mógł pożegnać się ze stajnią z Milton Keynes. 

Z kolei szef zespołu Red Bulla, Christian Horner na łamach gazety De Telegraaf wypowiedział się na temat swojego kierowcy: "Ma niewielkie doświadczenie, a przejście z Toro Rosso do Red Bulla to dużo krok w jego karierze."

Gasly wyścig w Chinach zakończył na szóstym miejscu, z dodatkowym punktem za najszybsze okrążenie, ale do swojego zespołowego kolegi Maxa Verstappena stracił ponad minutę. 

"Walczę z samochodem," cytuje go Auto Hebdo.

"Muszę prawdopodobnie zmienić swój styl jazdy. Moje ustawienia nie różnią się zbyt bardzo o tych Maxa, ale można zauważyć, że ja bardziej walczę z samochodem. W zeszłym roku nie miałem problemów z Toro Rosso, dlatego muszę zmienić styl jazdy, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał naszego samochodu," powiedział Gasly. 

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu