Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Musiałem zadowolić się czwartym miejscem

Udostępnij na Facebook
14.04.2019 18:57, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1267

Max Verstappen przyznał, że brak tempa zmusił go do zajęcia czwartego miejsca w Grand Prix Chin, które zostało ponownie zdominowane przez Lewisa Hamiltona i Mercedesa.

Hamilton i jego kolega z zespołu - Valtteri Bottas cieszyli się najwyższymi lokatami w Szanghaju, stając się zarazem pierwszym zespołem od Williamsa z 1992 roku, który zdobywał kolejno dwie pierwsze pozycje w pierwszych trzech wyścigach sezonu. Lewis powiedział dziennikarzom po wyścigu, że cieszył się z walki na torze, podczas, gdy Sebastianem Vettel, był zmuszony przyznać się do porażki i starać się utrzymać swoją pozycję.

 „Zmaksymalizowaliśmy wynik. Myślę, że do tej pory każdy weekend jest trochę zgadywanką, co robisz i jak bardzo jesteś konkurencyjny. Miałem dobrą bitwę z Sebem, ale nawet po tym wyraźnie widać, że nie nie mam tempa do walki, przynajmniej próbowałem. Było fajnie, ale wystarczyło to tylko na czwartą pozycję” – dodał Max.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu