Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Russell: Lepiej jeździć na 98 procent

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 07:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 948

Brytyjczyk uważa, że bardziej opłacać się jazda nie na 100, a na 98 procent.

Robert Kubica i George Russell jak na razie dysponują najgorszym bolidem w całej stawce, który znacznie odstaje od konkurencji. Polak i Brytyjczyk nie mają żadnych szans na walkę o zdobycze punktowe, ponieważ regularnie zajmują ostatnie miejsca w każdych sesjach podczas weekendu wyścigowego. 

"Zdecydowanie mogę być jeszcze lepszy, mam jeszcze sporo miejsca na poprawki. W dwóch ostatnich sesjach kwalifikacyjnych mogłem pojechać zdecydowanie lepiej. Muszę zrozumieć i zaakceptować ograniczenia bolidu. Czasami będziesz szybszy jeżdżąc na 98 procent, a nie na 100 procent," powiedział Brytyjczyk. 

Russell odniósł się również do tego jak bolidu zachowuje się na wejściach w zakręty.

"Razem z Robertem mamy poważny problem z tym, jak bolid reaguje przy wejściach w zakręt, a jak reaguje na wejściach. W każdym fragmencie toru bolid zachowuje się inaczej, przez co jest trudny w prowadzeniu. Do bolidu są wprowadzane drobne zmiany, ale ostatecznie nie mamy pewności czy one zadziałają," zakończył brytyjski kierowca.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu