Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Albon dał nadzieję Ghiotto na spełnienie marzenia o Formule 1

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 11:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 712

Lider Mistrzostw Świata Formuły 2, Luca Ghiotto jest zainspirowany drogą jaką przeszedł Albon aby dostać się do F1. 

Tajlandczyk przed dostaniem się do F1 przeszedł prawdziwy rollercoaster. Najpierw został odrzucony przez program Red Bulla, następnie podpisał kontrakt z zespołem Nissan e.dams w Formule E, ale nie przejechał w nim żadnego wyścigu, ponieważ od razu dostał propozycję ścigania się w Formule 1 w ekipie Toro Rosso. 

Droga jaką przeszedł Albon do F1 jest sporą inspiracją dla Luci Ghiotto, który również marzy o ściganiu się w królowej sportów motorowych, ale nie posiada za sobą tak jak Albon sporych zasobów finansowych.

"Na pewno sprawa Alexa jest jedną z takich, które pozwalają mi mieć nadzieję, że w przyszłości uda mi się dotrzeć do F1," powiedział Ghiotto dla Autosportu.

"Po prostu muszę pracować i robić co w mojej mocy, a wtedy zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Celem na ten rok jest wygranie mistrzostwa w Formule 2. W kolejnym roku mam nadzieję, że uda mi się znaleźć miejsce w F1, to jest mój cel numer 1," dodał. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu