Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Danner: Leclerc zachowuje „spokój” pośród hałasu Ferrari

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 12:15, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 719

Charles Leclerc jest spokojny, mimo że robi wiele ‘hałasu’ w Ferrari.

Takie jest zdanie byłego kierowcy F1 Christiana Dannera, odnoszącego się do tego, jak Leclerc jest wspierany przez włoską prasę jako przyszły kierowca numer 1 w Ferrari. 21-latek musiał ustąpić Sebastianowi Vettelowi na rozkaz zespołu w Chinach i był o to wyraźnie zły.

„Charles jest zbyt inteligentny, by teraz robić zamieszanie” - powiedział Danner dla Sport Bild. „Pozostaje spokojny. Jego niezadowolenie daje się odczuć, ale bez rozprzestrzeniania jakiegokolwiek złego nastroju w zespole”.

Dr Helmut Marko wprowadził Vettela do F1 kilka lat temu, więc zapytano go, czy Ferrari powinno teraz rozważyć wprowadzenie nowego numeru 1 – Leclerca, „Poczekajmy i zobaczmy. Jest jeszcze bardzo wcześnie, sezon dopiero się zaczął” – skomentował.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu