Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Verstappen ma w tym sezonie właściwe podejście

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 14:30, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 695

Max Verstappen był spokojny, gdy Red Bull rozpoczynał swoją współpracę w Hondą na sezon 2019.

Pogłoski, że holenderski kierowca rozmawia o przejściu na Mercedesa, zostały odrzucone przez wszystkie strony. „Max wie, czym jest nasz program, jak się sprawy mają i co jest planowane” – powiedział Marko.

„Naszym zadaniem jest zapewnienie mu konkurencyjnego samochodu i przygotowujemy wiele nowych części na GP Hiszpanii.” Marko dodał, że Verstappen dobrze jeździ w 2019 roku, „W pierwszych wyścigach Max zarobił dwa razy więcej punktów niż w ubiegłym sezonie. Nie popełnia błędów i maksymalnie wykorzystuje to, co mamy. Chce zarobić jak najwięcej punktów, co jest właściwą strategią” - powiedział Marko.

Verstappen potwierdził, że czeka na poprawę pakietu Red Bull-Honda, „W Formule 1 jesteś bardzo zależny od sprzętu. W tej chwili nie mamy mocy Mercedesa i Ferrari, a także musimy zrobić kolejny krok z podwoziem. Teraz jesteśmy na tym bardzo skupieni. Mam nadzieję, że nie jest za późno. Musimy zadbać o to, by aktualizacje były lepsze niż te u konkurencji” – dodał Max.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu