Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen nie widzi nic „magicznego” w talencie Vettela

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 17:00, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1014

Max Verstappen z Red Bulla powiedział, że nie wygrywa się czterech mistrzostw świata, będąc przeciętnym kierowcą, ale twierdzi, że nie ma nic „magicznego” w talencie Sebastiana Vettela.

Jako 52-krotny zdobywca Grand Prix i czterech tytułów mistrza świata, Vettel zdobył miejsce w nieoficjalnej Galerii Sław Formuły 1. Jednak Verstappen wskazuje na sezon niemieckiego kierowcy w ekipie Red Bulla w 2014 roku, kiedy to został znacznie wyprzedzony przez kolegę z zespołu Daniela Ricciardo. Przytoczył także jego obecne zmagania z Charlesem Leclercem w Ferrari, aby uzasadnić swoją ocenę. Zawsze uważałem, że Vettel jest dobrym kierowcą, bo inaczej nie zdobyłby czterech tytułów mistrza świata” - powiedział Verstappen dla La Gazzetta dello Sport.

„Jednak nigdy nie uważałem, że jego talent jest magiczny. Po części dlatego, że Daniel Ricciardo zdołał pokonać go w Red Bullu i teraz otrzymuje to samo od Leclerca.” Pogląd Verstappena na temat Vettela wynika prawdopodobnie z faktu, że w poprzednim sezonie miał przewagę nad Ricciardo w Red Bullu, ale analogie są niedokładne.

Holender dodał, że ​​nie miałby problemów z Leclercem w tym samym zespole, gdyby taka ewentualność kiedykolwiek miała miejsce, „Jeśli istnieje szansa, że ​​Leclerc i ja będziemy mogli zostać kolegami z zespołu, z pewnością zaakceptuję to wyzwanie. Dotyczy to również Hamiltona, który zdobył już pięć tytułów, ale mnie to nie obchodzi” - nieustraszony i zuchwały Max Verstappen nie boi się nikogo.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~PiotrF1Fan / 2019-04-24 09:15:40
Vettel to jedynie dobry rzemieślnik, ale na pewno nie mistrz cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu