Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz rozumie Micka Schumachera

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 17:45, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 820

Carlos Sainz mówi, że „rozumie” Micka Schumachera, który musi dźwigać sławę swojego ojca i próbować podążać jego śladami.

Kierowca McLarena twierdzi, że musiał radzić sobie z byciem znanym jako syn słynnego kierowcy, zwłaszcza w jego młodszych czasach, ale ma nadzieję, że Schumacher poradzi sobie z tym w podobny sposób: „Kiedy jeździłem gokartami, czułem się szczególnie, ponieważ wielu ludzi patrzyło na mnie i śledziło moje wyniki oraz sposób, w jaki jeździłem”, powiedział Sainz.

„Wielu dzieciaków, młodych kierowców wyścigowych, skupiało się na mnie trochę bardziej, ponieważ byłem „synem kierowcy”. „Skończyło się na tym, że przyjąłem to i zaakceptowałem. Chociaż w tym czasie było ciężko. Po prostu próbowałem wyciągnąć z tego pozytywy. Posiadanie jednak takiego ojca uczyniło mnie dzisiaj lepszym kierowcą.”

 „Czasami dzieci są trochę wredne. Chcesz pokonać tego chłopaka, chcesz pokonać syna Carlosa Sainza bardziej niż jakiegokolwiek innego kierowcę, bo może jego ojciec patrzy lub więcej ludzi właśnie to ogląda” - dodał Hiszpan.

„Kiedy byłem dzieckiem, zdecydowanie tego nie lubiłem, dopóki mój tata nie powiedział mi „albo walczysz, albo się poddajesz”, wtedy powiedział mi, że muszę zacząć walczyć trochę więcej. Nagle zacząłem być trochę bardziej agresywny i zacząłem zarabiać trochę więcej szacunku, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy, że jestem trochę zbyt miły, może trochę zbyt przyjacielski dla wszystkich. Zacząłem być bardziej agresywny i zdecydowanie wpłynęło to lepiej na otoczenie” – skomentował Sainz


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu