Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen przyciągnął do Alfy Romeo piwnego sponsora

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 19:15, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1133

Wraz z przyjściem Fina do Alfy Romeo przybył również nowy sponsor. 

W zeszłym roku tajskie piwo Singha pojawiło się na bolidach zespołu Ferrari i nie było wiadomo, że jest to prywatny sponsor Fina. Od tego sezonu marka producenta piwa pojawia się na bolidach Alfy Romeo i ma znacznie większą powierzchnię reklamową. 

Voravud Bhirombhakdi, wiceprezes Singha, powiedział gazecie Ilta Sanomat, że pewnego dnia dostał e-maila od Raikkonena, który zaproponował mu współpracę.

"Powiedział mi, że chce abyśmy zrobili coś razem. Dodał również, że bardzo lubi naszą markę. Kiedy to mnie napisał, myślałem że to jakiś żart," powiedział Bhirombhakdi

Zapytany o to, czego oczekuje od nowej współpracy Raikkonena-Alfy Romeo, Bhirombhakdi odpowiedział: „Widzimy potencjał, wierzymy w zespół i Kimiego. Wierzymy, że zespół może się rozwijać krok po kroku”.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu