Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Berger: Hamilton teraz jest w tej samej lidzie co Senna

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 20:45, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1029

Gerhard Berger przyznał, że Lewis Hamilton należy teraz do tej samej ligi, co nieżyjący już Brazylijczyk Ayrton Senna.

Berger, który był zespołowym kolegą Senny w ekipie McLarena na początku lat 90., zawsze uważał, że Brazylijczyk znajdował się w swojej lidze, gdy chodzi o kategoryzację najlepszych kierowców w historii Formuły 1. Ale teraz przyznał, że pięciokrotny mistrz świata, Lewis Hamilton, należy do tej samej ligi.

"Wszyscy pytają mnie: jak porównasz tego kierowcę z Senną? A ja zawsze, przez te wszystkie lata mówiłem: nie widzę nikogo, kto by się zbliżył do Ayrtona. Lewis jest pierwszym kierowcą, którego ustawiam na tym samym poziomie, co Ayrtona" - powiedział Berger. 

"Kieruję się przeczuciem i tym, co widzę. Byli wspaniali mistrzowie, jak Nelson, Niki, Prost czy Michael, ale zawsze jeden kierowca był ponad nimi: Ayrton. I teraz widzę Lewisa w tej samej lidze." dodał. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu