Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Briatore: Ferrari jest wolne już od kilku lat

Udostępnij na Facebook
23.04.2019 21:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1334

Były szef zespołu Renault Flavio Briatore, przyznał że nie dziwi go tempo Ferrari. 

Rok temu na tym samym etapie rywalizacji Sebastian Vettel był liderem klasyfikacji kierowców, w tym roku Niemiec zajmuje dopiero czwarte miejsce tracąc do liderującego Brytyjczyka Lewisa Hamiltona 31 punktów. 

Mimo niezbyt dobrych wyników na początku tego roku, Ferrari mogło mieć już jedno zwycięstwo na koncie. Stajnia z Maranello powinna wygrać wyścig o Grand Prix Bahrajnu na torze Sakhir, ponieważ przez większość wyścigu liderem był Charles Leclerc, ale w końcówce rywalizacji Monakijczyka dopadła awaria jednostki napędowej i ostatecznie Leclerc wyścig ukończył na trzecim miejscu. 

Mimo, że Briatore nie jest już tak aktywny w padoku F1 przyznał, że nie dziwi go słabe tempo Ferrari. 

"Co jest nie tak z Ferrari? To nic nowego, ponieważ samochód jest wolny już od kilku lat. W Ferrari nic się nie zmieniło od ubiegłego roku, nie zmniejszyli dystansu do Mercedesa. Do tego wymówki zaczęły się już w pierwszym wyścigu, Mercedes nadal będzie dominował," powiedział Włoch. 

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu