Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gasly cały czas ma pełne zaufanie zespołu

Udostępnij na Facebook
30.04.2019 22:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1246

Mimo, że Francuz nie ukończył niedzielnego wyścigu, to zaufanie po względem jego osoby nie spadło. 

Kierowca Red Bulla do wyścigu startował z alei serwisowej, i gdyby nie awaria samochodu wyścig prawdopodobnie zakończył by na szóstym miejscu. W rozmowie dla oficjalne strony zespołu z Milton Keynes Francuz przyznał, że mimo nie ukończonego wyścigu, ten weekend zalicza do udanych. 

"Ten weekend był dla mnie dużo lepszy niż pierwsze trzy wyścigi. Czułem się lepiej w samochodzie i byłem w stanie jechać nim tak jak chcę," powiedział. 

"W kwalifikacjach udało mi się pokazać z dobrej strony. Mimo, że wyścig zaczynaliśmy z alei serwisowej, to wiedzieliśmy, że mamy tempo aby niedzielną rywalizacje zakończyć w punktach. Wyścig układał się po naszej myśli, ale niestety nie udało nam się go ukończyć, ponieważ miałem awarię jednostki napędowej. Mimo to widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku," dodał Francuz. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu