Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Red Bull: Czy zespół powinien poważnie rozważyć zmianę kierowcy?

Udostępnij na Facebook
30.04.2019 20:00, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 808

Czy nadszedł czas, aby Red Bull poważnie zastanowił się nad zastąpieniem Gasly’ego zgodnie z krążącymi pogłoskami, które mówią, że powinni to zrobić?

Media piszą, że 23-letni Francuz nie spełnia standardu Red Bulla. Gasly podpisał kontrakt z zespołem w sierpniu zeszłego roku, aby zastąpić związanego z Renault Daniela Ricciardo w pierwszym sezonie jako pełnoetatowy kierowca.

Gasly okazał się obiecujący w swoim debiutanckim sezonie w Toro Rosso, notując najwyższe czwarte miejsce w Grand Prix Bahrajnu i kończąc wyścig na 15. miejscu w klasyfikacji kierowców, uzyskując solidne 29 punktów dzięki pięciu najlepszym 10 finiszom.

Jednak teraz przez pierwsze cztery wyścigi sezonu 2019 był wielkim rozczarowaniem. Od początku sezonu każdy wyścig kierowcy „najlepsi z pozostałych” skończyli przed Gasly’m. W rzeczywistości Gasly zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji kierowców. Czy nadszedł więc czas, aby Red Bull go zastąpił, prawdopodobnie Daniiłem Kwiatem lub Alexem Albonem? Red Bullowi zmiany na początku sezonu nie są obce. W sezonie 2016 zastąpili Kwiata Verstappenem przed piątym wyścigiem o Grand Prix Hiszpanii i zdegradowali go do Toro Rosso, 18-letni wówczas Verstappen wygrał ten wyścig.

Czy Red Bull Racing powinien poważnie rozważyć zastąpienie Pierre'a Gasly'ego na resztę sezonu 2019 w najbliższej przyszłości, czy też powinien dać mu czas na próbę udowodnienia, że ​​należy do jednej z czołowych drużyn sportowych? W tym momencie może to pójść w obie strony, ale trudno jest dostrzec, że przynajmniej nie omawiają tej kwestii.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu