Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen „trochę rozczarowany” weekendem w Baku

Udostępnij na Facebook
30.04.2019 23:57, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1545

Kimi Raikkonen przyznał, że Grand Prix Azerbejdżanu było dla niego trudne, po tym jak został zmuszony do startu z alei serwisowej.

Kierowca Alfa Romeo Racing zakwalifikował się w pierwszej dziesiątce w sobotę, ale został zdegradowany do alei serwisowej. Raikkonen spodziewał się więcej po weekendzie na torze miejskim w Baku, ale wierzy, że kolejna runda w kalendarzu, Grand Prix Hiszpanii, będzie łatwiejsza dla wszystkich w Alfa Romeo.

„Nie jest to łatwy weekend dla nas”, powiedział Raikkonen. „Nie tak to sobie wyobrażaliśmy, ale tak się stało, więc jeden punkt to pewne maksimum, które mogliśmy dzisiaj osiągnąć.”

„Starałem się jak tylko mogłem, ale potem przez cały wyścig zmagałem się oponami. Byłem trochę rozczarowany, ponieważ spodziewałem się czegoś więcej, ale mam wrażenie, że następny wyścig będzie dla nas łatwiejszy” – dodał Kimi.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~XXX / 2019-05-01 17:45:29
Naprawdę nie ma nigdzie aktualnego zdjęcia? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu