Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Szafnauer: Lance Stroll jest naprawdę szybki

Udostępnij na Facebook
04.05.2019 15:45, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1107

Szef zespołu Racing Point wypowiedział się na temat krytyki Lance'a Strolla. 

20-letni Kanadyjczyk od tego sezonu ściga się w barwach zespołu Racing Point. W dotychczasowych czterech startach Stroll zdobył tylko 4 punkty, w porównaniu jego zespołowy kolega Sergio Perez zdobył tych punktów 13. 

Syn właściciela zespołu Lawrence'a Strolla jest dość mocno krytykowany za swoją jazdę, ale w obronie swojego kierowcy stanął szef zespołu Racing Point Otmar Szafnauer. 

"Jeśli chodzi o tempo wyścigowe są bardzo blisko siebie. Chodzi tylko o kwalifikacje. To kwestia przyzwyczajenia się do zespołu i doświadczenia. Checo jest z nami od zawsze i jest o 10 lat starszy od Lance'a. Ale myślę, że Lance szybko znajdzie się na tym samym poziomie. Jest mądrym facetem i jest cholernie szybki" - powiedział Szafnauer. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu