Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Nicholas Latifi zastąpi Kubicę w Williamsie?

Udostępnij na Facebook
11.05.2019 09:48, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1611

Pierwsza plotka o możliwym zastępstwie dla polskiego zawodnika.

Obecnie stajnia bada przyczynę dziwnego zachowywania się bolidu Roberta Kubicy. Zdaniem polskiego zawodnika, jego samochód zachowuje się zupełnie inaczej niż bolid George'a Russella.

W Barcelonie obaj kierowcy zamienili się samochodami. Russell zdradził, że możliwe, że różnica wynikała z awarii sensora. Pomimo tego, zamiany bolidów i aktualizacji, Robert nie jest zadowolony.

"Główny problem, który miałem w Baku nadal istnieje" - powiedział Kubica. "Wprowadziliśmy aktualizacje do części, które już mamy. Niektóre działają, a niektóre... niestety nie osiągnęliśmy oczekiwanych rezultatów."

Magazyn Le Journal de Montreal z kolei informuje, że Nicholas Latifi może zastąpić Kubicę w stajni Williams. Kierowca aktualnie jest rezerwowym w ekipie.


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
Proximo [komentarzy: 37] / 2019-05-12 06:33:02
Latifi faktycznie może zastąpić Roberta.Tyle,że w Kanadzie i tylko w piątkowych treningach.Podobno takie są zapisy w kontraktach. cytuj
7598luQas [komentarzy: 317] / 2019-05-11 12:14:13
Latifi nie ma superlicencji. Najwcześniej w F1 będzie mógł zadebiutować w przyszłym sezonie. Bzurny, nieprzemyślany fake news.

Użytkownik edytował ten post 2019-05-11 12:14:33

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu