Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Hiszpanii: Konferencja prasowa po kwalifikacjach

Udostępnij na Facebook
11.05.2019 22:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1094

1. Valtteri Bottas (Mercedes), 2. Lewis Hamilton (Mercedes), 3. Sebastian Vettel (Ferrari)

1. Valtteri Bottas: Wykręcenie takiego okrążenia, to naprawdę przyjemne uczucie. To co powoduje tą przyjemność to, to że samochód prowadzi się fantastycznie, zachowuje się tak jak tego sobie życzysz. Myślę, że jako zespół wykonaliśmy niesamowitą pracę z poprawkami, które tu przywieźliśmy oraz ustawieniami, które wprowadziliśmy do samochodu. Po trudnym trzecim treningu, gdzie zaliczyłem spina, w kwalifikacjach starałem poprawiać się z okrążenia na okrążenie. Przewaga nad Lewisem jest dość duża i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego. 

2. Lewis Hamilton: Kwalifikacje wyglądały w porządku, ale wiadomo że zawsze może być lepiej. Valtteri wykonał fantastyczną pracę, szczególnie w Q3. Dla mnie Q3 nie okazało się zbyt dobre, ale zdarza się. Jestem naprawdę szczęśliwy i dumny z zespołu za ulepszenia, które udało nam się wprowadzić w ten weekend, aby utrzymać przewagę nad Ferrari. Jest to niesamowity tor do jazdy, a od testów w Barcelonie dużo się zmieniło. Tak jak mówiłem, Valtteri wykonał fantastyczną pracę, był dziś najszybszy i zasłużenie zgarnął pole position. 

3. Sebastian Vettel: Cóż, oczywiście był to pracowity weekend dla nas. Cieszę się, że udało się wywalczyć P3. Myślę, że to stwarza nam dobrą szansę na jutrzejszy wyścig. Przywieźliśmy tutaj nowe części, nowy silnik, wszystko wydaje się działać, ale najwyraźniej nie jesteśmy jeszcze tam, gdzie chcemy być, ale uważam, że jeśli chodzi o wysiłek zespołowy, wszyscy zrobili wszystko, co w ich mocy. Wypróbowaliśmy wiele rzeczy wczoraj i dziś. Wydaje mi się, że skończyło się na tym, że dziś wykorzystujemy to, co najlepsze w samochodzie, co, jak mówię, nie było wystarczające i na pewno nie jesteśmy z tego zadowoleni, ale jestem bardzo zadowolony z tego podejścia, z ryzyka, które podjęliśmy, jeśli chodzi o próbowanie czegoś odważniejszego, co moim zdaniem ostatecznie się opłaci. Jeszcze nie dzisiaj, ale mam nadzieję, że jutro pomoże nam to w tempie. Mam nadzieję, że wyznaczy właściwy kierunek na najbliższe kilka tygodni.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu