Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Nie będzie szybkiego rozwiązania problemów Red Bulla

Udostępnij na Facebook
12.05.2019 14:42, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 835

Max Verstappen przyznał, że 'nie jest zadowolony' z obecnej sytuacji, ale nie ma magicznego sposobu by z dnia na dzień rozwiązać wszystkie problemy.

Duża aktualizacja przygotowana na Barcelonę nie przybliżyła Red Bulla do czołowych bolidów.

"Nie jestem zadowolony" - przyznał Max Verstappen. "Udaliśmy się do Barcelony z aktualizacjami, podobnie jak inne zespoły, a nadal jestem czwarty. Ile razy jeszcze będę na tej pozycji?"

Fakt, że Red Bull jest bliżej Ferrari jest 'pozytywny', ale Max przyznał: "Ogólnie nie jestem usatysfakcjonowany. Mam nadzieję, że będziemy mogli walczyć o podium. Mercedes będzie jednak za szybki. Normalnie, po starcie, po prostu znikają."

Problemem Red Bulla jest między innymi brak przyczepności.

"Potrzebujemy większej przyczepności. Wszystko musi być lepsze: silnik, podwozie. Ale nie ma szybkiego rozwiązania. Gdyby było, już dawno byśmy coś zrobili. Jeżdżę tak szybko jak tylko mogę" - powiedział Verstappen.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu