Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gene: Alonso wróci do F1, ale nie z Ferrari

Udostępnij na Facebook
12.05.2019 17:01, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1376

Marc Gene, testowy kierowca Scuderii uważa, że powrót Fernando Alonso do F1 jest jak najbardziej prawdopodobny, ale tylko w konkurencyjnym bolidzie i na pewno nie w barwach Ferrari.

Wielu zastanawia się, jaki będzie kolejny krok Hiszpańskiego zawodnika. Marc Gene, długoletni kierowca testowy Ferrari wierzy, że Alonso przymierza się do powrotu do F1.

"Myślę, że wróci, ale nie jest to możliwe w Ferrari" - powiedział. "Fakt, że nie przedłużył umowy z Toyotą jest wiadomością, że chce wolności. Wróci, ale tylko w bolidzie, który pozwoli mu na odnoszenie zwycięstw i zgarnianie miejsc na podium. W tej chwili są trzy zespoły, które to zapewniają, więc zobaczymy, co się stanie.  Fernando zawsze ma asy w rękawie, nawet wtedy, gdy myślimy, że ich nie ma."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu