Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Zaskakujące wyznanie Toto Wolffa: Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że Lewis będzie chciał przejść do Ferrari

Udostępnij na Facebook
12.05.2019 17:39, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1574

Czy Lewis Hamilton zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z Mercedesem? A może postanowi spełnić marzenie i przejdzie do Ferrari?

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że wielu kierowców wyścigowych od dziecka marzy o tym, by ścigać się w barwach Ferrari. Lewis Hamilton ma ważną umowę z Mercedesem do 2020 roku. Co dalej? Możliwe, że przejście do konkurencji. Co ciekawe, Toto Wolff zdaje sobie sprawę z tego, że tak właśnie może się stać, bo... już o tym rozmawiali.

"Po prostu musisz to przyznać, że w głowie każdego kierowcy jest jedno marzenie - by jeździć dla Ferrari" - powiedział Wolff. "To najbardziej kultowa, historiczna marka w F1 i całkowicie to szanuję. Jeśli kierowca ma ochotę jeździć dla Ferrari, to uszanuję jego decyzję. Nawet w naszej ekipie już o tym dyskutowaliśmy z Lewisem. Omówiliśmy to i zgodziliśmy się co do tematu."

Wolff wierzy jednak, że konkurencyjność Mercedesa przekona Hamiltona, by nie zmieniać zespołu.

"Myślę, że zapewnimy mu bolid, którym osiągnie swoje cele. Jeśli nadal będziemy mieli samochód, który działa na tym poziomie, to myślę, że nie ma powodu, aby cokolwiek zmieniać. Naprawdę, z wielką radością chcielibyśmy go zatrzymać. Ale jeśli pewnego dnia się rozstaniemy, będzie bardzo pozytywnie. Każdy z nas spróbuje osiągnąć sukces w innej konfiguracjiz więc nie będzie dramatu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu