Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Hiszpanii: Konferencja prasowa po wyścigu

Udostępnij na Facebook
12.05.2019 22:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1030

1. Lewis Hamilton (Mercedes), 2. Valtteri Bottas (Mercedes), 3. Max Verstappen (Red Bull)

1. Lewis Hamilton: Start wyścigu był dobry, do pierwszego zakrętu jechaliśmy blisko siebie, była to wspaniała walka i był to również decydujący moment wyścigu. Jest to świetny tor, ale trudno jest na nim podążać za sobą. Jest to niesamowity dzień dla zespołu, przywieźliśmy tutaj różnego rodzaju poprawki i wszyscy tak ciężko pracowali, aby mieć pewność, że przyniosły one przyzwoite korzyści. Wczoraj balans samochodu nie był zbyt dobry, ale tempo wyścigowego było całkiem dobre, ogólnie rzecz biorąc byłem bardzo szczęśliwy i czułem się komfortowo podczas wyścigu. Ale przed rozpoczęciem wyścigu na przejeździe na pole startowe balans samochodu nadal nie był zbyt dobry, więc musiałem wprowadzić kilka zmian. Podczas wyścigu wyglądało to już lepiej.

2. Valtteri Bottas: Start wyścigu nie był zbyt udany, ponieważ pierwszy raz poczułem wibracje w sprzęgle. Było to naprawdę denerwujące i cała praca, którą wykonałem przez ten weekend poszła na marne, ale nie mam zamiaru nikogo obwiniać, ponieważ jesteśmy silnym zespołem i musimy zbadać to co się stało. Musimy się temu przyjrzeć, aby ten problem nie napotykał nas w przyszłości. Gratulacje dla Lewisa za zwycięstwo tutaj, miał dobre tempo wyścigowe i jest to dobry wynik dla nas jako zespołu. 

3. Max Verstappen: Nigdy nie jesteś tego pewny, ale wiedziałem że może podjąć walkę z Ferrari. W kwalifikacjach byliśmy już bardzo blisko. Myślę, że mój wyścig został również rozstrzygnięty w pierwszych zakrętach, kiedy to wyprzedziłem Seba po zewnętrznej w zakręcie 3. Tak, to było dobre i od tamtej pory mogłem po prostu jechać własnym tempem. Cóż, starałem się podążać za samochodami Mercedesa, ale były one zdecydowanie za szybkie. Bardzo się cieszę, że jestem na podium i wróciłem na trzecie miejsce w mistrzostwach, więc jest to całkiem pozytywne.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu