Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Russell błyszczał w bolidzie Kubicy

Udostępnij na Facebook
13.05.2019 09:45, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 3759

Złe wieści dla polskiego zawodnika? Kubica i Russell na GP Hiszpanii zamienili się bolidami. Co z tego wyszło?

Przed weekendem GP w Hiszpanii Williams podjął decyzję o zamianie podwozi swoich kierowców. Co ciekawe, w sesji kwalifikacyjnej Russell był od Roberta szybszy o 1.2 sekundy. Warto także wspomnieć, że poza zamianą bolidów stajnia do Barcelony przywiozła aktualizacje.

Zdaniem Roberta wprowadzone zmiany nie przyniosły oczekiwanych wyników. Odmiennego zdania jest Russell, który zbliżył się do rywali.

"Myślę, że idziemy w dobrym kierunku" - powiedział. "Po przejściu na podwozie Roberta nie odczułem żadnej różnicy."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2019-05-15 11:17:14
Czemu jak były testy , i jeździli jednym bolidem i RK był szybszy to jakoś nie było artykułu RK błyszczał nad Russelem to po pierwsze . Po drugie nie zmienili się bolidami całymi tylko podwozie dostał Robert.
Po trzecie wszyscy dziennikarze pitolą głupoty że to przez podwozie, Robert natomiast mówi od początku że nie wiadomo przez co.
cytuj
~gość / 2019-05-13 14:42:35
~gość: Podwozie a bolid to subtelna różnica. Wystarczy spojrzeć na video z bolidów by zobaczyć różnicę w prowadzeniu obu pojazdów.

bo RK tak cienko prowadzi, 8 lat zardzewiał. nigdy nie wróci do swojej formy z 2010 roku cytuj
~gość / 2019-05-13 13:58:04
Podwozie a bolid to subtelna różnica. Wystarczy spojrzeć na video z bolidów by zobaczyć różnicę w prowadzeniu obu pojazdów. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu