Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton dementuje plotki o przejściu do Ferrari

Udostępnij na Facebook
13.05.2019 09:58, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1101

Lewis Hamilton zaprzeczył, jakoby przymierzał się do zmiany zespołu.

Toto Wolff przyznał ostatnio, że odbył już z Lewisem Hamiltonem rozmowę na temat przyszłości i możliwego opuszczenia teamu przez zawodnika na rzecz stajni Ferrari. Po niedzielnym wyścigu w Barcelonie Hamilton został zapytany przez dziennikarzy o ową kwestię. Co powiedział?

"Myślę, że kiedy negocjujesz, zawsze trzeba rzucić nazwę Ferrari" - powiedział. Lewis przyznał, że jest 'fanem Ferrari', ale powiedział też, że 'trudno jest mu sobie wyobrazić opuszczenie Mercedesa - marki, z którą związany jest od 13 roku życia'.

"Czy planuję przejście gdzieś indziej w najbliższej przyszłości? Nie mam póki co nic w planach. Na chwilę obecną cieszę się, że mogę jeździć dla tej ekipy" - powiedział Lewis. "To niesamowite, co osiągamy razem i planuję pracować z tym zespołem, by pomóc mu stać się najbardziej utytułowanym zespołem wrzechczasów. To mój obecny i jedyny cel."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu