Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alfa Romeo może stracić cierpliwość do Giovinazziego - JJ Lehto

Udostępnij na Facebook
14.05.2019 10:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1459

Antonio Giovinazzi potrzebuje czasu i cierpliwości, których może zabraknąć.

Takie jest zdanie byłego kierowcy F1 JJ Lehto [Jyrki Juhani Järvilehto], który ostrzegł, że jeśli włoski kierowca się nie poprawi, grozi mu odejście z Alfa Romeo.

"Kimi jest jedynym, który może w tej chwili przynieść oczekiwane rezultaty" - powiedział na łamach gazety Iltalehti Järvilehto.

"Giovinazzi wygląda na zagubionego i bezradnego w porównaniu z Kimim. We wszystkich pozostałych drużynach środka stawki mamy dwóch kierowców, którzy są w tempie i prezentują równy poziom" - dodał.

Były kierowca Saubera uważa, że ​​szefowie Alfa Romeo w końcu będą musieli poradzić sobie z tym problemem i - mimo że Giovinazzi jest wspierany przez Ferrari - będą musieli poszukać kogoś na jego miejsce.

"Na pewno będą zmiany w pewnym momencie. Prawdopodobnie w tle jest za dużo polityki, ale faktem jest, że Alfa Romeo potrzebuje dwóch kierowców zdolnych do zdobywania punktów" - powiedział Järvilehto.

Warto zauważyć, że Alfa Romeo w Barcelonie nie błysnęła, choć wcześniej zespół był chwalony za koncepcję przedniego skrzydła przypominającego skrzydło Ferrari.

Alfa Romeo nadal trzyma się tego projektu skrzydła mimo, że szef Ferrari - Mattia Binotto - sugeruje, że koncepcja ta w rzeczywistości jest błędna.

Zapytany o to, jak poszło w Barcelonie, Frederic Vasseur powiedział gazecie Blick: "Słowo opisujące nasz wyścig jest na cztery litery, ale nie wolno ci go drukować".

"Mamy nadzieję, że Kimi i nasz młody kierowca [Callum] zdołają popracować nad rozwiązaniem problemu z oponami podczas testów w tym tygodniu".


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-05-14 13:06:23
Kubica do AlFY Romeo !!! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu