Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Latifi zmieni Kubicę po zakończeniu tego sezonu?

Udostępnij na Facebook
15.05.2019 16:54, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 1800

Nicholas Latifi, kierowca testowy zespołu Williamsa, przyznał, iż jego głównym celem jest posada kierowcy wyścigowego w F1.

Kanadyjczyk na co dzień, poza pracą dla zespołu Williams F1, jest też kierowcą w Formule 2, który wbrew oczekiwaniom prowadzi w klasyfikacji generalnej, zostawiając w tyle takich kierowców jak Mick Schumacher.

Jak podaje gazeta La Journal The Montreal, 23-letni Kanadyjczyk jest głównym kandydatem do zmiany Roberta Kubicy w Williamsie po zakończeniu obecnego sezonu.

„Oczywiście, że moim celem na przyszłość jest posada w F1” powiedział Latifi podczas testów w Barcelonie. „Jednak w tym roku mój program jest w pełni poświęcony F2.”

„Muszę się skupić na utrzymaniu mojej formy i osiągnięciu tutaj mistrzostwa. Jeśli to mi się uda, myślę, że moja pozycja wśród kandydatów do posady w F1 będzie dość mocna.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu