Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg: Leclerc jest zbyt agresywny

Udostępnij na Facebook
26.05.2019 20:07, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 180

Kierowca Ferrari nie ukończył wyścigu w Monako. Zdaniem Nico Hulkenberga, winę za porażkę ponosi zbytnia agresywność kierowcy Ferrari.

Leclerc przebił oponę w swoim bolidzie próbując wyprzedzić Hulkenberga. Zanim kierowca dojechał do alei serwisowej, zdążył poważnie uszkodzić podłogę w swoim bolidzie. Niestety, uszkodzenia były tak duże, że kierowca musiał wycofać się z udziału w rywalizacji.

"Charles jest zbyt agresywny. Tam nie było za wiele miejsca" - powiedział Hulkenberg po wyścigu w Monako. "Starałem się być fair. Starałem się zostawić mu miejsce, ale na tyle, byśmy obaj to przetrwali. Niestety, najechał na tył mojego bolidu. Był zbyt ambitny, niecierpliwy, sfrustrowany po wczoraj, chciał przedrzeć się wyżej, ale to Monako, to tak nie działa."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu