Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Nic nie mogłem zrobić

Udostępnij na Facebook
09.06.2019 10:10, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 298

Max Verstappen nie awansował do Q3. Walkę o miejsce w pierwszej dziesiątce przerwała mu czerwona flaga.

Jadąc na szybszej, miękkiej mieszance Max walczył o awans do trzeciego segmentu kwalifikacji. Niestety, starania zostały udaremnione po tym, jak Kevin Magnussen uderzył w ścianę na prostej startowej. Sesję przerwano, a Max został na pozycji jedenastej.

"Nic nie poradzę, była czerwona flaga" - powiedział Verstappen. "Próbowaliśmy awansować na twardszej mieszance, ale ta opona nie spisywała się najlepiej, do tego doszedł jeszcze ruch na torze... Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę opon na miękkie. Miałem tylko jedno okrążenie, więc miałem pecha, że akurat ktoś uderzył w ścianę. Okrążenie miałem dobre i bez wątpienia znalazłbym się w Q3."

"Przynajmniej mogę wybrać sobie opony, na których wystartuję do wyścigu. W przeciwnym razie musiałbym startować na miękkich, a to nie jest fajne."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~Dominik / 2019-06-09 18:53:12
Jak zawsze haas y psują i komplikują wszystko wszystkim cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu