Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel o sędziach w Kanadzie: Byli ślepi?

Udostępnij na Facebook
10.06.2019 09:33, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 716

Niemiecki kierowca nie może pogodzić się z decyzją sędziów, podobnie jak kibice, którzy zarzucają FIA mordowanie dobrej rywalizacji.

Pod naciskami Lewisa Hamiltona Sebastian Vettel popełnił błąd i ratował się wyjazdem na trawę. Sędziowie nałożyli na niemieckiego zawodnika 5 sekund kary uznając to za niebezpieczny manewr, zmuszający Hamiltona do ominięcia Niemca, by uniknąć kolizji.

"Musisz być naprawdę niewidomym człowiekiem, aby myśleć, że możesz przejechać po trawie, a następnie normalnie kierować bolidem" - powiedział Vettel. "Miałem szczęście, że nie uderzyłem w ścianę. Gdzie do diabła miałem jechać?! To nie fair!"

"Ludzie nie powinni gwizdać na Lewisa. Nie miał złych intencji. Powinniście buczeć na tych, którzy podjęli taką decyzję. Takie sytuacje sprawiają, że nasz sport nie staje się popularniejszy. Ludzie chcą oglądać nas jak się ścigamy i myślę, że to jest właśnie kwintesencja wyścigów. Szkoda tylko, że mamy takie śmieszne decyzje. Tu nie chodzi o tytuł. Myślę, że naprawdę zasłużyliśmy na wygraną. Formuła 1 nie jest już tym sportem, w którym się zakochałem."

Po doliczeniu 5 sekund kary zwycięstwo przypadło Hamiltonowi.


Wasze komentarze (6) Dodaj komentarz
Proximo [komentarzy: 32] / 2019-06-13 14:59:49
Pan Anonimowy się obruszył.;)Nie,nie jestem fanem Lewisa,ale nie przepadam też za SV .Sebastianek potrafi jeździć skutecznie tylko najlepszym auteczkiem w stawce,kiedy udaje mu się uciec na kilka sekund przed resztą stawki i nikt mu nie przeszkadza.Myślę,że moją teorię szybko zweryfikował Daniel z którym Sebastianek nie potrafił już tak pogrywać jak z "Markiem W".
Gość usatysfakcjonowany?;););) cytuj
~gość / 2019-06-12 00:10:08
Kolego jak jesteś fanem Hamiltona to wyraź to bezpośrednio, bo określenie Farfoclem na to wskazuje. Zastanów się co napisać, a później to napisz tylko nie w taki sposób jak poniżej.

Proximo: Kiedy czytam te wasze opinie,to myślę,że Lewis nie powinien odpuszczać gazu(co wynika z telemetrii) i z całym impetem powinien doprowadzić do zderzenia z Farfoclem.Wtedy byłoby sprawiedliwie?Dwie rozbite maszyny i 0 punktów dla każdego...Tak byłoby wg was lepiej?Sprawiedliwiej?

cytuj
Proximo [komentarzy: 32] / 2019-06-10 17:32:13
Kiedy czytam te wasze opinie,to myślę,że Lewis nie powinien odpuszczać gazu(co wynika z telemetrii) i z całym impetem powinien doprowadzić do zderzenia z Farfoclem.Wtedy byłoby sprawiedliwie?Dwie rozbite maszyny i 0 punktów dla każdego...Tak byłoby wg was lepiej?Sprawiedliwiej?
cytuj
~gość / 2019-06-10 14:13:33
Sprawiedliwa decyzja sędziów ?chyba jesteś tak samo ślepy ja ci co ta decyzje podjęli i skoro takie jest twoje zdanie to nie masz pojęcia o wyścigach , 25 lat cic cię nie nauczyło cytuj
~gość / 2019-06-10 09:56:43
~gość: Sprawiedliwa decyzja sędziów. Śledzę F1 już od ponad 25 lat. Sędziowie nie mieli wyboru. Vetel miał powrócić na tor w taki sposób aby nie zajechać drogi anglikowi. Takie są zasady w F1. Dotyczą one każdego.

"każdego" dobre sobie :) cytuj
~gość / 2019-06-10 09:43:52
Sprawiedliwa decyzja sędziów. Śledzę F1 już od ponad 25 lat.
Sędziowie nie mieli wyboru. Vetel miał powrócić na tor w taki sposób aby nie zajechać drogi anglikowi. Takie są zasady w F1.
Dotyczą one każdego. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu