Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Villeneuve: Kubica jest wolniejszy od Russella

Udostępnij na Facebook
11.06.2019 10:17, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 866

Jacques Villeneuve nie zmienił swojego kontrowersyjnego poglądu na temat Roberta Kubicy i jego powrotu do F1.

Niedługo po tym, jak informacja o powrocie Roberta Kubicy została potwierdzona, Jacques Villeneuve stwierdził, że powrót Polaka do F1 to 'coś okropnego'.

"F1 powinna być szczytem sportów motorowych, więc nie jest to dobre dla sportu, jeśli ktoś niepełnosprawny może w nim uczestniczyć" - powiedział.

Teraz, po weekendzie GP w Kanadzie, Jacques przyznaje, że zdania nie zmienił.

"Nie byłem fanem powrotu Roberta. Dla mnie F1 to elita. To miejsce dla absolutnie najlepszych. Robert jest wyraźnie wolniejszy, niż jego zespołowy kolega, który jest przecież debiutantem. Liczą się tylko wyniki."

Przyznał jednak, że Russell może dysponować w tym roku lepszym materiałem niż Robert.

"Nie wiem, nie jestem w zespole. Ale powiedziałbym, że w F1 nie jest do końca tak. Te bolidy są do siebie bardzo podobne. Tak, może tak być, ale może ustawienia nie pasują do stylu jazdy Roberta i pasują do stylu jazdy Russella. Nie można zobaczyć wszystkiego z zewnątrz."

"Tem team jest skończony. Nie robią nic, aby poprawić sytuację. Jedyne co ich interesuje to pokazanie dobrego wyniku na koniec roku. W zeszłym roku mieli zysk 16 milionów dolarów. Inwestorzy są szczęśliwi i to im wystarczy."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2019-06-12 00:20:55
No niestety ma racje.

~gość: Ile to już lat viluś ma ten ból dupy oto że Robert go zastąpił, może już najwyższy czas na wizytę u lekarza, bo tak długie zatwardzenie nie jest zdrowe.

cytuj
~assa / 2019-06-11 11:58:06
Żak jak zwykle odleciał.
~gość: ... tak długie zatwardzenie nie jest zdrowe.
hahahah dobre ;)

cytuj
~gość / 2019-06-11 11:43:11
Ile to już lat viluś ma ten ból dupy oto że Robert go zastąpił, może już najwyższy czas na wizytę u lekarza, bo tak długie zatwardzenie nie jest zdrowe. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu