Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Opony dostaną w kość

Udostępnij na Facebook
19.06.2019 16:24, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 606

Polski kierowca zdradził, że temperatura toru będzie miała znaczący wpływ na strategię. Na francuskim obiekcie opony będą miały ciężki żywot.

Prognozy przewidują 30 stopni Celsjusza podczas niedzielnego wyścigu. To oznacza, że Williams będzie musiał zwrócić szczególną uwagę na ten obszar.

"Z niecierpliwoscią czekam na ten weekend, który zapowiada się bardzo upalnie. Temperatura będzie wywierała dodatkowy stres i energię na oponach. Będziemy musieli przyjrzeć się tym czynnikom, aby przygotować się do wyścigu" - powiedział Kubica.

"Znam ten tor całkiem dobrze z poprzednich serii i testów, takich jak F3 czy World Series by Renault. Z niecierpliwością czekam na ściganie się tam po raz kolejny, ponieważ to wyjątkowy tor bez pułapek żwirowych, jest bardzo bezpieczny. Połączenie szybkich zakrętów, długich prostych i wolnych zakrętów sprawia, że to wymagający tor."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu