Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Zasady na sezon 2021 to nie fizyka jądrowa

Udostępnij na Facebook
25.06.2019 10:00, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 319

Szef zespołu Mercedesa, Toto Wolff przekonuje, że zasady na sezon F1 2021 to nie fizyka jądrowa i ich celem jest tylko i wyłącznie poprawienie widowiska.

Po pozostawiającym wiele do życzenia Grand Prix Francji oraz związanej z nim krytyce kibiców, uwaga wysoko postawionych w F1 osób została zwrócona na zmiany zasad mających nastąpić w 2021 roku.

"Nowe zasady nie są żadną fizyką jądrową. Musimy po prostu być pewni, że wykonujemy właściwe kroki oraz że uda nam się ich dokonać przed 2021 rokiem" powiedział Wolff.

"Myślę że początek był bardzo obiecujący. Niedawno odbyło sie spotkanie wszystkich szefów zespołów, dyrektorów technicznych oraz kierowców z FIA oraz FOM. Muszę przyznać, że Jean Todt oraz Nicolas Tombazis tak dobrze zaplanowali oraz prowadzili spotkanie, iż było ono niezwykle produktywne, przez co udało nam sie odkryć kilka małych szczegółów które pozytywnie wpłyną na widowisko."

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu