Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Boullier o swojej nowej roli

Udostępnij na Facebook
25.06.2019 10:30, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 340

"Kiedy jesteś jedną z czterech osób, która może być odpowiedzialna za Grand Prix Francji, to wręcz twoja odpowiedzialność, by taką pracę przyjąć."

Po tym, jak w zeszłym roku, pożegnał się z posadą szefa zespołu McLaren F1Eric Boullier nareszcie miał czas, by spędzić trochę czasu z rodziną oraz odpocząć od ciągłego stresu i adrenaliny związanej z pracą w F1 na codzień.

"Miałem sporo czasu dla siebie, co było dobre dla moich relacji z rodziną i przyjaciółmi" powiedział. 

Kiedy jednak nadarzyła się okazja, by zostać jednym z konsultantów odpowiedzialnych za organizacje Grand Prix Francji, Boullier nie mógł odmówić.

"Każde nowe wydarzenie w Twoim życiu jest dobre, bo można się czegoś nauczyć. Podoba mi się to co robię. Jest jakoś "inaczej". Najdziwniejsze jednak będzie, kiedy obudzę się dzień po GP. Nie bedzie tak jak zwykle, że w najbliższy piątek będę musiał się stawić w siedzibie zespołu. Następny event będzie za rok, nie za dwa tygodnie."

"Największe problemy mieliśmy z organizacją ruchu. Pamiętaliśmy, że w zeszłym roku to najbardziej kulało. Zebraliśmy więc wszystkie dane z zeszłego roku oraz rozpoczęliśmy pracę z lokalnymi władzami, tak aby zwiększyć ilość dróg prowadzących na tor."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu