Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lowe opuszcza Williamsa

Udostępnij na Facebook
25.06.2019 12:56, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 838

Ta kwestia od dawna zdawała się być przesądzona. Dyrektor techniczny ekipy z Grove oficjalnie znalazł się poza burtą zespołu.

Paddy Lowe od marca ,,z przyczyn osobistych” przebywał na urlopie. Dziś ogłoszono, że współpraca między Brytyjczykiem a znajdującym się w głębokim kryzysie Williamsem została zakończona.

,,Po okresie refleksji podjąłem decyzję, że nie wrócę do pracy w Williamsie. Życzę moim byłym współpracownikom wszystkiego co najlepsze, by podołali wyzwaniom, które na nich czekają. Jestem pewien, że uda im się to osiągnąć. Chciałbym przede wszystkim podziękować kibicom Williamsa, którzy okazują ogromne wsparcie” – mówił Lowe.

,,Rozumiemy i szanujemy decyzję Paddy’ego. Życzymy mu jak najlepiej na przyszłość” – komentowała Claire Williams.

Paddy Lowe wrócił do ekipy z Grove w 2017 roku i wtedy też stanął na czele pionu technicznego. Niestety, nie tylko nie udało mu się powtórzyć sukcesów, jakie odnosił pracując wcześniej w Mercedesie, ale samochody nad konstrukcją których czuwał zrzuciły Williamsa na dno klasyfikacji generalnej.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu