Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen: Tego się nie spodziewałem

Udostępnij na Facebook
30.06.2019 06:00, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 246

Kevin Magnussen przyznał, iż zupełnie nie spodziewał się tak dobrego wyniku w kwalifikacjach, w dniu, który był jak "rollercoaster pełen emocji".

Wiele wskazywało, iż sobota będzie trudnym dniem dla Kevina Magnussena. Podczas finałowej sesji treningowej zespół Haasa odkrył w bolidzie Duńczyka problem ze skrzynią biegów. Dla mechaników zespołu naprawa usterki przed kwalifikacjami była jak wyścig z czasem. Skład amerykańskiego zespołu na Grand Prix Austrii jest niepełny, gdyż spora część członków załogi w związku z pewnego rodzaju chorobą zakaźną musiała zostać w domach.

Szefowie zespołu Haasa już na początku Grand Prix przyznawali, że nie spodziewają się dobrego wyniku na torze w Spielberg. Magnussenowi udało się udowodnić niedowiarkom, że jest w znakomitej formie i uplasował się na piątym miejscu w kwalifikacjach.

"Jakoś mi się wszystko udało na ostatnim okrążeniu i miałem znakomitą przyczepność" mówi Magnussen. "Dodaliśmy sporo docisku z przodu i o dziwo to pomogło.'

"Kiedy przejechałem obok ekranu i zobaczyłem napis P5, to trochę zacząłem wariować. To był taki rollercoaster emocji, najpierw problemy ze skrzynia biegów, potem kara i nareszcie piąte miejsce! Zupełnie się tego nie spodziewałem.

Kevin Magnussen wystartuje z dziesiątej pozycji startowej w związku z karą przesunięcia pięciu miejsc na starcie za wymianę skrzyni biegów.

 

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu