Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo nie zastąpi Vettela

Udostępnij na Facebook
09.07.2019 10:05, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 354

Australijczyk zaprzeczył pogłoskom mówiącym o tym, że w 2020 roku miałby przenieść się do Ferrari.

Chociaż Mattia Binotto jakiś czas temu podkreślał, że zarówno kontrakt Charlesa Leclerca jak i Sebastiana Vettela są ważne w następnym sezonie, pojawiły się plotki dotyczące przyszłości drugiego z wymienionych. Mówiło się o tym, że czterokrotny mistrz świata może odejść z Ferrari i powrócić do Red Bulla lub w ogóle zakończyć karierę w Formule 1.

Jednym z nazwisk z którymi łączy się kokpit Vettela jest Daniel Ricciardo. Australijczyk po ostatnim wyścigu w Austrii wyrażał wątpliwości co do tegorocznej konstrukcji Renault. Kierowca stanowczo jednak zaprzecza, że zamierza przenieść się do Maranello.

,,Szczerze mówiąc czytam takie pogłoski od trzech czy czterech lat. Mam ważny kontrakt na 2020, to umowa na dwa lata. Nawet gdyby Seb odszedł, to nic mi do tego.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu