Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stawka F1: Silverstone MUSI zostać!

Udostępnij na Facebook
09.07.2019 10:57, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 226

Jedne z najważniejszych osób w F1 apelują, by nie usuwać z kalendarza wyścigu w Wielkiej Brytanii. Czy kierowców i szefów ktoś posłucha?

Albo się uda, albo nie. Póki co nie ma oficjalnego potwierdzenia podpisania nowej umowy z Silverstone. Ba! Raczej mówi się o tym, że rozmowy zakończą się fiaskiem.

Dla Christiana Hornera, szefa Red Bulla, utrata wyścigu na Silverstone oznaczałaby 'katastrofę'.

"Silverstone to dom wyścigów Grand Prix" - powiedział. Londyn został wymieniony jako jeden z zastępców, ale Horner powiedział: "Ten plan zadziała tylko na papierze. Pomysł wyścigu w Londynie jest interesujący, ale jako jednorazowa rzecz."

Mistrz świata, Lewis Hamilton zgadza się z Hornerem mówiąc, że "F1 straci wiele ze swojej istoty jeśli ten tor zostanie wyrzucony z kalendarza'.

"Będę o niego walczył" - deklaruje Lewis.

W obronie wyścigu stanął także Max Verstappen.

"Jest tam wiele wspaniałych, szybkich zakrętów, które lubimy. Nie wyobrażam sobie kalendarza bez brytyjskiego GP" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu