Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz i Norris zostają w McLarenie na 2020

Udostępnij na Facebook
10.07.2019 08:03, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 255

Ekipa z Woking jako pierwsza w stawce potwierdziła swój skład na następny sezon.

McLaren podzielił się informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. W przyszłym roku barw brytyjskiej ekipy ponownie bronić będą Lando Norris, debiutant, który regularnie zwraca na siebie uwagę dobrymi występami, oraz Carlos Sainz, który zjawił się w Woking na początku sezonu po odejściu z Renault.

,,Mam przyjemność ogłosić skład na 2020 rok tuż przed naszym domowym wyścigiem, Grand Prix Wielkiej Brytanii. Zarówno Carlos jak i Lando dowodzą swojej wartości jako kierowców i są integralną częścią naszej ścieżki ku odrodzeniu. Mają realny wkład w zespół i jego morale, zarówno na torze, jak i w fabryce" - mówił dyrektor generalny McLarena, Zak Brown.

,,Ta informacja jest gwarancją naszego dalszego rozwoju. Forma, jaką prezentują Carlos i Lando stanowią kluczowy element progresu naszej ekipy" - dodał Andreas Seidl, szef McLarena.

Decyzja zespołu nie jest niespodzianką. Po kilku ciężkich latach McLaren ma w tym roku konkurencyjny samochód, który pozwala na walkę na czele środka stawki. Kierowcy ekipy wywindowali team na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej, a sami plasują się obecnie na pozycjach tuż za zawodnikami z zespołów ,,wielkiej trójki".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu