Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Binotto broni Vettela

Udostępnij na Facebook
10.07.2019 15:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 374

Szefa Ferrari stanął w obronie swojego kierowcy. 

Jak do tej pory tegoroczny sezonu w wykonaniu Sebastiana Vettela pozostawia wiele do życzenia, ponieważ 32 letni kierowca w tym sezonie nie wygrał jeszcze wyścigu, a do tego popełnia dość dużo błędów. Przez co w padoku F1 co chwilę pojawiają się plotki na temat tego, że Niemiec po tym sezonie może zakończyć karierę. 

Przez to, że Niemiec popełnia zbyt wiele błędów, Ferrari może być skłonne do tego, aby w dalszej części sezonu postawić na debiutującego w tym sezonie w barwach ekipy z Maranello Charlesa Leclerca. 

W obronie swojego kierowcy stanął jednak szef zespołu Ferrari Mattia Binotto. 

"To zawsze były wyścigowe sytuacje, w których Sebastian był na limicie i w niektórych sytuacjach po prostu ten limit przekroczył." powiedział. 

Binotto dodał również, że Ferrari jak i sam Vettel chcą rzucić wyzwanie Mercedesowi. 

"On marzy o tym, by zostać mistrzem świata wraz z Ferrari, a my go w tym  wspieramy. Ma duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności, zarówno jako gracz zespołowy, jak i lider z ogromnym entuzjazmem do pracy” - dodał Binotto.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu