Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen najlepszym kierowcą w stawce?

Udostępnij na Facebook
10.07.2019 18:33, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 319

Christian Horner jest pełen podziwu dla formy swojego kierowcy i tego, jak szybko Holender znalazł się w roli lidera zespołu.

Max Verstappen błysnął świetną dyspozycją w ostatniej rundzie w Austrii, wygrywając wyścig. Dodatkowo jego dobrą formę uwydatnia przepaść, jaka dzieli go od spisującego się poniżej oczekiwań Pierre’a Gasly’ego. Christian Horner na łamach De Telegraaf stwierdził, że Holender obecnie nie ma sobie równych w Formule 1.

,,Max jest w życiowej formie. Jeśli spojrzeć na ostatnie 12 miesięcy, to był najlepszym kierowcą w stawce mimo tego, że nie miał najlepszego samochodu.”

Chociaż w przeszłości Verstappen miewał burzliwe okresy, Horner podkreśla, że od GP Kanady 2018 kierowca nie popełnia błędów.

,,Jest dla Red Bulla wielką wartością i naszym obowiązkiem jest dostarczyć mu samochód, który umożliwi mu walkę o tytuł.”

Szef ekipy z Milton Keynes uważa też, że Holender perfekcyjnie odnalazł się w roli lidera zespołu po odejściu Daniela Ricciardo w końcówce 2018.

,,Max przejął funkcję lidera i przyjął całą odpowiedzialność, jaka jest z tym związana. Rozwinął się w bardziej dojrzałego i skupionego kierowcę. Ricciardo ma świetną osobowość oraz wielkie poczucie humoru i Max przy nim zawsze był nieco w cieniu. Ale teraz jest zupełnie inaczej.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu