Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rich Energy wycofuje się ze sponsorowania Haasa

Udostępnij na Facebook
10.07.2019 21:45, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 788

Rich Energy ze skutkiem natychmiastowym zakończyło współpracę z Haasem

Dziś późnym popołudniem dość niespodziewanie doszło do zakończenie współpracy między firmą Rich Energy i zespołem Haas'a. Producent napojów energetycznych poinformował o tym na swoim oficjalnym profilu na twitterze. 

"Dziś Rich Energy zakończyło nasz kontrakt z Haas F1 Team z powodu słabych wyników. Mierzyliśmy w pokonanie Red Bull Racing, a bycie za Williamsem w Austrii jest nie do zaakceptowania. Polityka i podejście w F1 są również niegodne naszego biznesu. Życzymy zespołowi dobrze” – głosi komunikat na Twitterze. 

Jak dotychczas nikt z zespołu Haas nie skomentował tych informacji. Przypomnijmy tylko, że firma Rich Energy próbowała przejąć zespół Force India jak i również później firma prowadziła rozmowy z Williamsem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, ponieważ gdy ekipa z Grove zażądała od producenta napojów energetycznych gwarancji bankowych, wtedy producent energetyków wycofał się z negocjacji.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu