Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Wielkiej Brytanii: Konferencja prasowa po wyścigu

Udostępnij na Facebook
14.07.2019 22:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 757

1. Lewis Hamilton (Mercedes), 2. Valtteri Bottas (Mercedes), 3. Charles Leclerc (Ferrari)

1. Lewis Hamilton: Jest to jeden z najlepszych dni jakie pamiętam. Przypominam sobie teraz moje pierwsze zwycięstwo na Silverstone w 2008 roku. Kiedy wyjechał z Brooklands, wtedy jeszcze linia mety znajdowała się na starej prostej startowej widziałem ten szał radości na trybunach i to podniecenie, które dzisiaj było podobne. Powodem dla, którego to mówię jest to, że wygrywanie nie stało się dla mnie nudne, a zwycięstwo może smakować tak jak to pierwsze. Jestem więc naprawdę wdzięczny wszystkim tym ludziom, którzy pomogli mi to osiągnąć dzisiaj. Mam niesamowitą drużynę. W naszym zespole jest prawie 2000 osób, o których zawsze wspominam. Naprawdę jest to niesamowite, że mogę być częścią tego zespołu i łamać mury oraz przesuwać granice w każdy weekend. 

2. Valtteri Bottas: To nie był mój szczęśliwy dzień, ale takie jest życie. Lewis oczywiście wykonał kawał dobrej roboty, ma tutaj ogromne wsparcie i gratuluje mu zwycięstwa. Mieliśmy dzisiaj między sobą bardzo dobrą walkę na początku i naprawdę mi się to podobało, jesteście tutaj po to aby ścigać się twardo i uczciwie. Jestem pewien, że Toto nie był zadowolony z tego, co robiliśmy, ale to nie ma znaczenia. Po moim pierwszym pit-stopie poczułem, że wyścig mam pod kontrolą, cały czas pilnowałem przewagi jaką miałem nad Lewis'em i czekałem tylko, aż zjedzie na pit-stop, ale wtedy na torze pojawił się samochód bezpieczeństwa. Naszym błędem było również to, że jechaliśmy na dwa pit-stopy, ale takie są wyścigi. Ale ostatecznie jestem zadowolony, ponieważ tempo jakie prezentowałem był bardzo dobre. Dla nas jak zespołu był to znów bardzo udany wyścig, ponieważ znów powiększyliśmy przewagę nad zespołami, które są za naszymi plecami. To sprawia, że ​​jestem z nas bardzo dumny. W każdym razie nadal jestem bardzo głodny wygranej, więc nie mogę się doczekać, aby to zrobić ponownie za dwa tygodnie.

3. Charles Leclerc: Jestem bardzo szczęśliwy. To był zdecydowanie mój najbardziej ekscytujący wyścig w F1. Cóż, moja krótka kariera w F1 trwa na razie tylko półtora roku, ale z pewnością była to bardzo, bardzo ekscytująca walka z wnętrza samochodu. Myślę, że Austria była dla mnie całkiem niewiarygodna, aby zrozumieć, to jak daleko możemy się posunąć i to co zostało zaakceptowane, ale ostatecznie jestem bardzo szczęśliwy z tego, że możemy się tak ścigać. Myślę, że każdy kierowca chce się ścigać tak twardo i to właśnie zrobiliśmy dzisiaj podczas wyścigu.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu