Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton odcina się od rasistowskich sugestii

Udostępnij na Facebook
16.07.2019 10:42, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 540

Komentarz panującego mistrza świata został odebrany jako sugestia rasistowska. Sam zainteresowany się od tego odcina.

Lewis Hamilton podczas weekendu GP na Silverstone został zapytany o swój brytyjski akcent ze względu na to, że sporo czasu spędza w USA, a żyje w Monako.

"Pamiętam jak oglądałem Jensona Buttona i wszystkich innych, którzy przez to przechodzili i migrowali do Monako i nikt nigdy ich o to nie pytał. Kiedy ja to zrobiłem, nagle wszyscy mieli coś do powiedzenia na ten temat" - powiedział Lewis.

Były brytyjski piłkarz, Rio Ferndinand odczytał słowa Hamiltona jako przytyk w kierunku rasistowskim. Lewis od tej opinii się odcina.

"Rozumiem jego opinię, ma prawo ją wyrażać, ale to nie jest obszar, w który chcę podążać. Mam fanów z różnych środowisk etnicznych i uwielbiam to, że jestem częścią zbliżania się ludzi do siebie, czego prawdopodobnie wcześniej nie było. Jestem z tego dumny" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu